Jmenuji se Hanka Sassmannová a provozuji Předpoškoličku jako soukromé zařízení pro děti z Jindřichova Hradce a okolí. Již více jak devět let nabízím služby se zaměřením na esteticko-vzdělávací kroužky.

 

Především ale nabízím možnost pravidelné dopolední docházky s programem zaměřeným na rozvoj dovedností, kreativity, vzájemné spolupráce a respektu:  HLÍDÁNÍ DĚTÍ ve věku od 1,5 do 5 let v programu "Hrajeme si bez maminky", které je od září 2018 rozšířené na 3 dopoledne: úterý, středu a pátek.

Vítejte v Před-po-školičce!

Předpoškolička, Jindřichův Hradec II

Práce s dětmi je dobrodružství, které mne provází životem ...

Vystudovala jsem střední zdravotnickou školu a obor pedagogika - ošetřovatelství na Filozofické fakultě  Univerzity Karlovy v Praze. Pro užší specializaci jsem absolvovala odborné semináře pro učitelky mateřských škol a prvního stupně základních škol a semináře cvičitelů pro cvičení rodičů s dětmi. Hodně mě obohatila samotná praxe s dětmi všech věkových kategorií: vedení zájmových kroužků, vedoucí a zdravotnice na dětských táborech, pořádání příměstských táborů a především životní zkušenosti s vlastními  třemi dětmi.

Hanka  Sassmannová

© 2018 by Hanka Sassmannová. Proudly created with Wix.com

Follow Us
  • White Facebook Icon